Obliavimas

Obliavimas

Medienos apdirbimas obliuojant stačiakampio formos lentoms suteikia konkretų profilį. Šis medienos apdirbimo etapas yra pats plačiausias, kadangi po obliavimo mediena tampa konkrečiu medienos gaminiu, pvz.: dailylentės, grindų lentos, terasinės lentos, lentos tvorai, konstrukcinė mediena ir kt. Visą galimą produkciją bei visų gaminių išmatavimus galite pažiūrėti mūsų puslapyje.

Obliuota mediena yra natūralios medienos produktai, kurie pasižymi patvarumu ir estetiška išvaizda. Ji tinkama apdailai tiek patalpų viduje, tiek išorėje.

Obliuota mediena gali būti naudojama patalpų viduje, naudojant apdailai. Šie kokybiški gaminiai puikia tinka sienų ar lubų apdailai. Obliuota mediena patalpų viduje suteikia jaukumo ir šviesos. Be to, prisideda prie geresnio mikroklimato. Taip pat obliuota mediena naudojama ir lauko apdailai, puikia tinka pastato išorei. Obliuotos medienos gaminiai lauke nepraranda savo formos ir estetiškos išvaizdos, todėl pastatas visada atrodo tvarkingas.

Be estetiškos išvaizdos, ilgaamžiškumo ir plačių panaudojimo galimybių (tiek lauke, tiek viduje) obliuota mediena išsiskiria ir dar keliais privalumais. Pirmiausia, galima rinktis iš gausios matmenų ir profilių skalės, o tai suteikia nevaržomą laisvę kuriant interjerą ir leidžia pasirinkti geriausiai tinkantį sprendimą.


Taip vyksta medienos obliavimo darbai mūsų įmonėje:

Dailylenčių obliavimas (Y)

Posted by Žaliakalnio lentpjuvė on 2017 m. sausio 30 d.