Apie mus

Mūsų įmonė vykdo veiklą nuo 2001 metų. Esame maža įmonė. Įmonėje dirba 11 samdomų darbuotojų. Turime 15 metų patirtį medienos apdirbimo srityje. Pradėjus vykdyti įmonės veiklą, dirbome daugiausiai su privačiais klientais, nes pagrindinė veikla buvo medienos apdirbimo paslauga. Medieną atveždavo klientai, o mes ją apdirbdavome.

Po kelerių darbo metų, supratome, kad to neužtenka, ėmėme plėsti veiklą. Pagrindinė veiklos rūšis – taip pat medienos apdirbimas, tiktai žaliavą pradėjome pirkti patys ir ėmėme gaminti įvairią statybinę medieną. Šiek tiek vėliau, įgiję patirties, įmonės veiklą papildėme. Pradėjome rąstinių namų, pirčių statybą.

Siekdami plėsti medienos apdirbimo veiklą, 2015 metais, pasinaudoję ES parama įsigijome medienos džiovyklą ir keturpuses obliavimo stakles.

Šiuo metu gaminame ir parduodame įvairią statybinę medieną, įvairių rūšių apdailinę produkciją, t.y. vidaus ir lauko dailylentes, grindines lentas ir kt. Kaip papildoma veikla išliko rąstinių namų statyba ir medienos apdirbimo paslaugos, t.y. pirminis medienos apdirbimas, medienos obliavimas, medienos džiovinimas.

Dirbame visoje Lietuvoje, taip pat kaimyninėje Lenkijoje ir kitose ES šalyse.